Суд задоволив позовні вимоги прокуратури Збаразького району щодо скасування незаконних рішень органів місцевого самоврядування про призначення піклувальників над престарілими людьми, які насправді не здійснювали жодного догляду за людьми похилого віку.

Прокуратура не побачила порушень в діях міліціїЯк повідомив прокурор Збаразького району Василь Свергун, органи місцевого самоврядування прийняли рішення про призначення місцевих жителів опікунами над престарілими людьми.

Проте, збаражчани не здійснювали догляду та не мали наміру доглядати за людьми похилого віку, а лише використали вищевказані документи органу місцевого самоврядування для отримання державної соціальної допомоги.

За цими фактами розслідувано кримінальні провадження та прокуратурою району передано до суду обвинувальні акти стосовно двох жителів Збаразького району. Вироком суду винних осіб притягнуто до кримінальної відповідальності.

Окрім того, прокуратура району пред’явила до суду позови з вимогою скасувати незаконні рішення органів місцевого самоврядування про призначення збаражчан опікунами над людьми похилого віку. Суд задоволив позовні вимоги прокуратури в повному обсязі.

Також вжито заходів щодо стягнення з вищевказаних місцевих жителів незаконно одержаних коштів, призначених для виплати державної соціальної допомоги, на загальну суму 20 тисяч гривень.