Дощі та грози передбачають на Тернопільщині. За прогнозами синоптиків, опади пройдуть по всій території регіону. Втім, вони будуть короткочасними.

Як повідомили в обласному гідрометеоцентрі, погода на Тернопільщині цього тижня тішитиме теплом. Місцями температурні показники підвищуватимуться до 19-20 градусів тепла. Втім, весняну ідилію можуть дещо зіпсувати дощі та грози.

«Вівторок прийде в Україну із дощами та грозами. Проте сонце також світитиме в багатьох областях. 3-го травня можливі періодичні дощі у західних областях. Одразу попереджаю, що ці дощі можуть супроводжуватися грозами. Вітер завтра в Україні повіватиме з південного заходу, буде невеликим або помірним. Температура повітря 3-го травня очікується комфортною, протягом дня +15 +20 градусів. І нарешті ночі поступово стають трохи теплішими, принаймні, без заморозків», – повідомила синоптик Наталка Діденко.

Отже, цього тижня на Тернопільщині спостерігатиметься справжня весняна погода. Попри дощі та грози, жителі краю зможуть насолоджуватися теплом і сонцем.