У Тернополі відбулася конференція Тернопільської обласної організації Політичної партії “УДАР Віталія Кличка”.98 делегатів конференції одноголосно підтримали кандидатуру народного депутата України, члена депутатської групи “УДАР” Ігоря Побера на посаду голови організації, його заступником обрали народного депутата України, члена депутатської групи “УДАР” Миколу Люшняка. Також був обраний новий склад Ради обласної партійної організації та Ревізійна комісія.

Люшняк Побер Удар ТернопільСеред основних пріоритетів керівництво тернопільського осередку зазначило підготовку до місцевих виборів. Важливо, що на вибори до місцевих рад, що планують провести навесні наступного року, партія «УДАР Віталія Кличка» йтиме самостійно. За словами політиків, незважаючи на те, що депутатська група «УДАРу» є найбільшою у складі фракції «Блок Петра Порошенка», на місцевих виборах із політичними партнерами «ударівці» співпрацюватимуть на засадах здорової конкуренції.

«На жаль, деякі місцеві ради досі складаються з представників Партії регіонів. Потрібне повне перезавантаження, і «УДАР» готовий до цього, – наголосив голова Тернопільської обласної організації партії «УДАР Віталія Кличка» Ігор Побер. – У нас достатньо потужний людський ресурс, для того щоб сформувати достойні списки кандидатів на посади сільських, селищних та міських голів, а також кандидатів у депутати до місцевих рад».

Також політики зазначили, що наступні вибори повинні відбутися за відкритими пропорційними списками, адже це європейський принцип формування місцевих рад.

Яворський Ігор УДАР Зборів«Протягом минулого року ми поступались власними політичними амбіціями, адже розуміли, що країні, перш за все, потрібна єдність. Ми вважаємо, що настав час активізувати діяльність «УДАРу», як самостійної політичної сили», – повідомив заступник голови центрального виконавчого комітету «УДАРу» Олексій Рябикін.

Він підкреслив, що «УДАР» буде проводити відкритий відбір кандидатів на місцеві вибори. Партія вестиме абсолютно прозору політику щодо кандидатів, яка базуватиметься на принципах конкурентності та відкритості. Однак при гідно висунутому кандидаті від демократичних сил в окремих районах Тернопільщини «ударівці» готові йти на консенсус.

«Ми готові співпрацювати з кандидатами від демократичних сил. Сподіваюсь, що спільно ми зможемо визначити достойного претендента на першість в окремих районах Тернопільщини. Проте – це повинна бути дійсно достойна людина, яка користуватиметься авторитетом серед місцевих жителів», – зазначив заступник голови Тернопільської обласної організації партії «УДАР Віталія Кличка» Микола Люшняк.

Удар ТернопільВарто зауважити, що впродовж чотирьох років своєї діяльності «ударівці» завжди тримали європейський демократичний курс, реалізували чимало соціальних та молодіжних проектів, були активними борцями з «кнопкодавством» у Верховній Раді, учасниками Революції Гідності та наразі долучаються до волонтерської допомоги українській армії та добровольцям у зоні проведення АТО.