Як ми повідомляли, тернопільська «Нива» на домашньому стадіоні у матчі другого раунду Кубка України перемогла одного з лідерів першої ліги – «Зірку» (Кіровоград) – пише ІА ЗІК.

Тернополяни забили швидкий гол – на 5 хвилині це зробив Яневич. До кінця першого тайму гості практично не створили жодного гольового моменту. Гравці «Зірки» зуміли зрівняти рахунок на початку другого тайму (Насібулін). Одиниці на табло так і залишилися світити в основний та в додатковий час.

У серії післяматчевих пенальті кращими були тернополяни – гравці «Ниви» жодного разу не схибили. А голкіпер тернопільської команди Андрій Новак зумів відбити 11-метровий. Таким чином «Нива» перемогла з загальним рахунком 5-3 і вийшла в 1/16 Кубка України.

Учасники того матчу розповідають, що після закінчення футбольного матчу Кубка України, де тернопільська “Нива” перемогла “Зірку” з Кіровограда з рахунком 5:3, спортсменів і вболівальників з перемогою привітав голова Тернопільської ОДА Валентин Хоптян. Тільки коментатор оглосив цю новину, вболівальники почали скандувати “Ганьба!”, “Нам не треба регіонів!”, “Регіони, забирайтеся геть!”. У віп-ложі стадіону знаходилися губернатор Тернопільщини Валентин Хоптян, його заступник Петро Гоч, голова Тернопільської РДА Віктор Щепановський та очільки ФК “Нива” Автанділ Мдінерадзе.