Як відомо, на півночі Тернопільщини триває процес переходу християнських громад з підпорядкування Московського патрархату. Віруючі не хочуть молитися за здоров’я ворога України Путіна та ще й російською мовою.

священик, піп, Московський патріархат, УПЦ МПЗалишки вірних московської церкви всілякими способами затягують процес передачі храмів у підпорядкування українських церков. Вони звертаються до судів, апелюють до влади та міжнародних організацій, зокрема ОБСЄ, представники якої часто займають проросійську позицію.

Колективна заява про перешкоджання зустрічі громади УПЦ МП із представниками ОБСЄ надійшла поштою в Кременецький райвідділ міліції 29 жовтня, пише Галас.

У ній мешканці села Башуки стверджують, що ще 29 липня близько 12.00 прихильники УПЦ КП перешкоджали їм у зустрічі з членами Організації з безпеки і співробітництва в Європі.

За словами начальника Кременецького райвідділу міліції ВолодимираГалевича, конфлікт між прихожанами Київського та Московського патріархатів виник давно.

Люди ніяк не могли поділити храм. Після того, як прихильники УПЦ КП вирішили одноосібно проводити богослужіння в церкві, віряни Московського патріархату звернулися по допомогу до представників ОБСЄ.

29 липня жодних скарг та сутичок в міліції не реєструвалося. Заява про порушення надійшла лише через 3 місяці.

Правоохоронці перевіряють достовірність інформації, викладеної у документі, повідомили у секторі зв’язків з громадськістю УМВС України в Тернопільській області.