Про таку радісну подію рапортує чортківська влада. Зокрема, на днях відбулася зустріч голови РДА Ярослава Стеця з власниками ЗАТ «Агропродукт», яке раніше було відоме в області як  потужне підприємство м’ясопереробної промисловості.

У селі Росохач Чортківського району, де знаходиться підприємство, влада та підприємці обговорювали перспективи відновлення роботи підприємства. Нагадаємо, що до свого часу “Агропродукт” належав до кола бізнес-інтересів співвласника ФК “Нива” і торгового центру “Родина” Степана Рубая. Однак скрута, в яку потрапив підприємець через непомірні кредити, поставила колись перспективні виробничі активи під загрозу.

Що змінилося зараз? Достовірної інформації немає, але тішить надія на те, що анонсоване владою відновлення виробництва таки відбудеться. Зокрема представники чортківської влади стверджують, що планується, що “Агропродукт” вироблятиме товарної продукції на суму 10-15 млн. грн. щомісяця, що дасть збільшення надходжень до бюджету.  Оскільки продукція підприємства  буде експортуватися за кордон, то влада наполягає на дотриманні високих стандартів якості.

Як кажуть, поживемо-побачимо…

Андрій Мальований, За Збручем