Х Міжрегіональний фестиваль козацької та української народної пісні “Забуттям не заростає честь і слава козаків” відбувся у Збаражі. Також там відкрили туристичний сезон та провели традиційні “Вареник-фест” та “Капусняк-фест”.

Фестиваль відбувся в рамках відкриття Всеукраїнського огляду майстрів мистецтв та народної творчості, присвяченого 200-річчю з дня народження Великого Кобзаря. Дійство пройшло 26 травня на території Збаразького замку, повідомляє “Народне слово“.

На жаль, примхи матінки-природи внесли у свято деякі корективи, особливо щодо концертної програми. Гроза, звісно, також вплинула на кількість бажаючих послухати пісні, які линули у небо над Збаразьким замком. Проте кожен виступ артистів супроводжувався бурхливими оплесками та вигуками «Браво!».

Вправні господині – зав клубами та директори будинків культури ліпили вареники та варили смачний капусняк, яким пригощали всіх охочих.

Треба сказати, що цьогоріч у Збаражі зварили шість тисяч вареників. На рекорд не претендували, головне, казали господині, нагодувати людей.

Збараж, фестиваль, вареник-фестЗбараж, фестиваль, вареник-фестЗбараж, фестиваль, вареник-фестЗбараж, фестиваль, вареник-фестЗбараж, фестиваль, вареник-фестЗбараж, фестиваль, вареник-фест