На Бережанщині відбувся дитячий Фестиваль “Казка мойого життя” за підтримки Валентина Наливайченка

3 – 4 червня у Бережанах  відбувся дитячий Фестиваль – Конкурс “Казка мойого життя”, проведений за підтримки громадсько-політичного діяча Валентина Наливайченка. Гаслом фестивалю є вислів відомого Бережанця, письменника і поета Богдана Лепкого: «Бережани – місто моїх дитячих і хлоп’ячих літ. Найкраще для мене місто у світі».

Під час фестивалю школярі демонстрували свої вміння в малюванні, декламуванні віршів, розповідали написані власноруч казки та фантастичні історії.

Захід завершився гала-концертом, на якому перед багаточисельною аудиторією виступили дитячі колективи району. Організатор фестивалю Олена Різник передала координатору “Української справи” у Бережанах Роману Висоцькому пам’ятну грамоту для Валентина Наливайченка на знак вдячності за підтримку дитячих фестивалів та інших культурних заходів Бережанщини.

«Подібні фестивалі плекають у дітей почуття патріотизму, любові до рідної культури та краю. Окрім того, захід допомагає виявити талановиту молодь та допомагає їй визначитися із життєвою дорогою», – відзначив Роман Висоцький