Впродовж усієї антитерористичної операції «ударівці» області постійно допомагали українській армії та добровольчим батальйонам. Про це розповів заступник голови Тернопільської обласної організації політичної парті «УДАР Віталія Кличка», народний депутат України Микола Люшняк.

«Відтепер наша підтримка буде централізованою, оскільки ми створили волонтерський центр допомоги учасникам АТО при Тернопільській обласній організації партії «УДАР Віталія Кличка», – додатково заявив голова організації, народний депутат України Ігор Побер під час прес-конференції, що відбулась 12 січня у Тернополі.

«Сьогодні пріоритетом для влади є врегулювання конфлікту на сході держави, звільнення окупованих територій від загарбників та встановлення миру в Україні, – наголосив Микола Люшняк. – Однак усі ми розуміємо, що позмагатися у забезпеченні зброєю, артилерією та амуніцією із російським окупантом ми не можемо. Тому підтримка волонтерів та небайдужих українців є надзвичайно важливою».

Активісти «УДАРу» здійснюють різного роду підтримку – збирають кошти та гуманітарну допомогу для добровольчих батальйонів, закупляють бронежилети та військову амуніцію для бійців української армії, розвозять зібрану допомогу по «гарячих точках».

«Так лише завдяки моєму заступнику, народному депутатові України Миколі Люшняку в зону АТО було доставлено більше 70 комплектів зимового одягу, понад 20 пар берців, 50 одиниць термобілизни, шоломофони для танкістів, бронежилети. Для добровольчого батальйону «Айдар» він придбав 3 позашляховика, а для потреб 128-ї окремої гірсько-піхотної бригади – два акумулятори до бойових машин», – продовжив Ігор Побер.

Політик закликав мешканців області долучитися до підтримки Збройних Сил України та добровольчих батальйонів, адже від допомоги кожного з нас залежить життя тих, хто на передовій.

Примітка: координатор центру допомоги учасникам АТО при Тернопільській обласній організації партії «УДАР» – Віктор Кумка. Контактний телефон: (098)032-25-58. Адреса центру: м. Тернопіль, б-р Шевченка, 23, оф. 4.