Вчора, 18 червня, Верховна Рада підтримала відставку голови СБУ Валентина Наливайченка. За таке рішення проголосували 248 нардепів. Проти були 8, ще 41 – утримався. З тернопільських нардепів проти відставки Наливайченка проголосували лише Олег Барна та Микола Люшняк.

Валентин Наливайченко, Микола Люшняк«З Валентином Олександровичем ми пройшли горнило виборів у 2012 році, – зазначив за підсумками голосування нардеп Микола Люшняк. – Це був тиск! Це були щоденні випробування! Ми йшли однією командою. Тоді пан Валентин не боявся відкритого протистояння зі злочинною владою Януковича. Такі випробовування не проходять безслідно  і залишаються хорошою сторінкою у моєму житті. Тому я не мав жодного морального права підтримати відставку Наливайченка, або ж поступити якось по-іншому».

Також Микола Люшняк розповів про своє враження від роботи Наливайченка:

«Коли у нас були комітетські слухання про злочини влади у період з 2012 по 201 4 рік, то СБУ найбільше надало інформації, найбільше відреагувало і найбільше зробила роботи у порівнянні з прокуратурою, фіскальною службою і МВС. Зі своєї сторони можу оцінити роботу СБУ під керівництвом Наливайченка тільки позитивно. Людина прийшла у службу, якої на той час вже не було. Валентину Олександровичу довелося розпочинати заново створення багатьох підрозділів. З цієї місією у такий важкий час наш колега по «УДАРі» справився більш ніж достойно».

Щодо звинувачень у сторону Наливайченка, то коментувати їх Микола Люшняк не став. «Адже СБУ має бути закритим органом  і чітко виконувати свою роботу. Повторюсь, Валентин Наливайченко професіонал і патріот своєї країни».