Автомобіль бійцям Добровольчого Українського Корпусу придбав народний депутат України Микола Люшняк.  Особисто в руки кіборгу Гатилу передав ключі від позашляховика і військову форму для бійців батальйону.

Микола Люшняк вважає, що під час війни ніхто не має бути байдужим до потреб військових. Тому вкотре подарував автомобіль захисникам держави.  «Зараз на передовій потрібні  машини. Я був у зоні АТО і бачив багато автомобілів простріляних, злитих кров’ю, техніка там швидко виходить з ладу. Хлопці повинні бути мобільні  в плані пересування: видко заїхати, куди їм потрібно, вивезти поранених. Це є маленька лепта допомоги тим хлопцям, які сьогодні пішли добровольцями, щоб підняти їх дух. Мій обов’язок допомагати усім, чим можу. Я б хотів окрім форми, касок і автомобілів, купувати їм новітні ракетні установки, щоб вони могли зупинити агресора» – каже народний депутат України Микола Люшняк.

Легендарний кіборг Гатило каже, така допомога зараз потрібна. Адже у зоні бойових дій автомобілі – розхідний матеріал. Їх обстрілюють, тому вони швидко виходять з ладу. А нещодавно за одну лише ніч під час обстрілу з «Граду» бійці втратили відразу 5 авто. І по при оголошене перемир’я, ми все рівно повинні дбати про забезпечення армії.

«Чесно кажучи, ми всі надіємося воно закінчиться швидко, хоча розуміємо, що може тривати дуже довго. Є одна фраза, яку я постійно тримаю на устах: з допомогою зброї  ми можемо виграти війну, але ми ніколи не виграємо миру. Мир ми повинні виграти не зброєю, а стосунками один з одним, спілкуванням,  шуканням компромісу» – каже Валерій Чоботар, боєць Добровольчого Українського Корпусу.

Найбільша проблема в Україні зараз, каже кіборг, в тому, що не всі люди розуміють: триває війна. Ми повинні бути солідарними на всіх фронтах.

«Ви знаєте, я скажу речі, які ще ніхто не казав у Тернополі: я маю повагу до сепаратистів. Більшість людей на тій стороні готова померти за свої переконання зі зброєю в руках. А чи є така більшість з оку українців? Якщо вона буде, то на нас перестануть нападати, бо будуть розуміти, що це небезпечно. А зараз вони розуміють, що це безпечно, бо більшість не збирається відстоювати свою незалежність зі зброєю в руках, не готова за це помирати» – каже Валерій Чоботар.