Народний депутат України від політичної партії «УДАР Віталія Кличка» Микола Люшняк передав позашляховик 44-ій окремій артилерійській бригаді, яка віднедавна знову дислокується у Тернополі. Попередньо авто пройшло техогляд.

Люшняк«Нам вкрай необхідна сильна власна армія, – сказав Микола Люшняк артилеристам під час передачі автомобіля. – З чиєїсь недалекої волі одни з кращих підрозділів забрали з Тернополя. Хоча тут наявна вся необхідна база. Можливо, тут хтось придивлявся і території, аби її забудувати, але, на щастя, вони не встигли втілити свої задуми».

Військові знову обживають казарми та навчальні приміщення. Та більшість особового складу зараз перебуває на передовій у зоні АТО. Кілька днів тому два десятки з них повернулися додому.

«Як ми бачимо, військова частина знову почала нормально функціонувати, – продовжив Микола Люшняк. – Багато солдатів повертається з війни назад у Тернополі, аби тут продовжувати свою службу. Ми, тернополяни, маємо зробити все від нас залежне, аби наша рідна бригада була забезпечена всім необхідним. У тому числі і автомобілями».