Уряд відвернувся від аграріїв і села, вважає народний депутат України Микола Люшняк. Якщо кабінет міністрів на це ніяк не відреагує, на Україну чекає зубожіння вже наприкінці цього року.

Люшняк МиколаНародний депутат України закликав Уряд терміново забезпечити фінансову підтримку сільгоспвиробникам і почати реформувати галузь.

«На рефінансування банків у нас знаходяться мільярди. Сьогодні на село виділено тільки 800 мільйонів. Це є крихти з панського стола. Звертаюся до Кабінету Міністрів: прошу вирішити нагальні питання для розвитку агропромислового комплексу» – каже народний депутат України Микола Люшняк.

Аграрії – це локомотив економіки, але вже ближчим часом цей локомотив може зупинитися, вважає політик. Уряд відвернувся від села і немає плану реформ.

«На сьогоднішній день, за статистичними даними, близько 20% площ не будуть засіяні в 2015 році, ми не доберемо близько 20 мільйонів тонн зерна, немає ніяких правил гри, аграрії – в розпачі. Ми дали великий мандат довіри Кабінету Міністрів, мандат на реформи. А сьогодні ми бачимо, що Україна замість житниці Європи і всього світу, можливо, не зможе утримувати себе» – вважає народний депутат України Микола Люшняк.

Також народний депутат зазначив, що ціну на хліб у 8-9 гривень уряд має регулювати, використовуючи інтервенцію аграрного фонду на здешевлення продукції.