Дешеву ціну на природній газ в Україні утримували штучно протягом багатьох років. За цей тривалий період державний імпортер НАК «Нафтогаз» став однією з найкорупованіших структур у державі.

Люшняк МиколаВажкий час переживає зараз Україна – час занепаду економіки, час неоголошеної війни на Сході, час зневіри у завтрашньому дню. Та сьогодні, як ніколи раніше, народ повинен максимально змобілізувати свою волю і витримку і разом зі своєю державою пройти пліч-о-пліч всі «сім кіл пекла». Про це в ефірі телепрограми «Межа правди» говорив представник політичної партії «УДАР» та Блоку Петра Порошенка Микола Люшняк.

– Чи не найболючіше питання для України – питання ціни газу. Та нам варто знати одне – НАК «Нафтогаз» – це корупційна складова яку не так легко розігнати, – каже народний обранець з Тернопільщини.

Микола Люшняк каже, що для того, аби встановити справедливий тариф потрібен не час.

– Нам треба переламати, знищити систему раз і назавжди.  Якщо НАК «Нафтогаз» постійно годувати з бюджету під видом того, щоб для населення здешевити газ, то такими діями ми нічого не доб’ємося, – переконаний пан Микола. – Для держави це надскладна реформа, адже стоїть запитання – або дешевий газ для народу, або величезні беззмістовні бюджетні вливання в «Нафтогаз».