Полковник Сак відбуває покарання за гратами. Таку “сенсацію” оприлюднив опальний нардеп Орест Муц на сьогоднішньому засіданні колегії облдержадміністрації.

Звичайно, “регіонал” мав на увазі не діючого начальника УМВСУ в області  Віктора Сака. Мова ішла про його тезку з дуже схожим прізвищем – Віктора Пака.

Нагадаємо, колишній начальник управління ДАІ в області Віктор Пак нині перебуває під арештом за підозрою у скоєнні так званого “губернаторського” ДТП, в якому загинула людина. Ця аварія стала чи не найрезонанснішою подією цього року. Саме Пак, за версією слідства, на момент аварії перебував за кермом джипа, яким користувався голова облдержадміністрації Валентин Хоптян. Останньому й намагався залити сала за шкіру нардеп.

Спочатку, виступаючи на засіданні колегії, Муц висловив жаль, що область втрачає найкращих земляків начебто з вини губернатора. Тут він і обмовився, як кажуть, “за Фрейдом”.

– Це полковник Сак, який залишив свою родину, родина втратила годувальника і сьогодні він відбуває покарання не по своїй вині і ви всі про це знаєте, – сказав народний обранець.

Після цього Муц звернувся до чинного керівника тернопільських міліціонерів, “справжнього” Віктора Сака, який був присутнім на заході. Нардеп намагався з’ясувати в правоохоронця, скільки кримінальних справ було порушено з приводу «кришування» державними службовцями. Віктор Сак уточнив, про яку галузь йде мова.

Муц: Я просто констатую слова Валентина Антовича. У вас є кримінальні справи?

Сак: Звичайно, є.

Муц: По якій конкретно галузі?

Сак: Конкретно давайте запит і я вам надам відповідь.

Далі Орест Муц переключив усю свою увагу вже безпосередньо на губернатора. Зокрема, звинувативши Хоптяна в тому, що він не поважає підлеглих і навіть до жінок звертається з матюками.