До Переліку об’єктів незавершеного житлового будівництва, на добудову (будівництво) яких або придбання житла, в яких можуть спрямовуватися кошти в рамках реалізації програми будівництва (придбання) доступного житла, у тому числі здешевлення вартості іпотечних кредитів, включено ряд  житлових  об’єктів на території Тернопільської області, будівництво яких веде ТОВ «Тернопільбуд», – інформує сайт ОДА.

Відповідне рішення було прийняте 14 червня 2012 року на засіданні Міжвідомчої комісії  з розгляду  пропозицій щодо формування переліку об’єктів житлового будівництва, на добудову (будівництво) яких або придбання житла в яких можуть спрямовуватися кошти Мінрегіону України.

Як повідомляє офіційний вебсайт Мінрегіону України, Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 14.06.2012 №307 уведено в дію згадане рішення Міжвідомчої комісії.

За повідомленням Доби „Тернопільбуд” пройшов перший етап отримання грошей з казни – його обʼєкти потрапили в список тих, куди можуть направляти гроші. Яку саме суму може отримати підприємство під керівництвом екс-кандидата в мери Тернополя Василя Лила, і хто, в результаті, скористається зі здешевленого за рахунок бюджету житла – не повідомляють.

Нагадаємо, екс-нашоукраїнця Лила “регіональне” керівництво облдержадміністрації розглядає як можливого кандидата від влади на парламентських виборах 2012 року. Цілком можливо, що “вливання” коштів в бізнес майбутнього кандидата “допоможе” знайти необхідні для виборчої дистанції мільйони.

До речі, вулиці Тернополя заполонила нав’язлива реклама бізнеса Лила про перемогу сильнішого. Щоправда, попередні вибори показали, що кандидату до перемоги, як … до місяця.