.

З 2-го по 6-те липня на Зборівщині поблизу села Бліх розгорнеться молодіжний вишкільний табір «Лисоня». Тут молоді люди віком від 15 до 20 років не лише розважатимуться, а й будуть вчитись виживати у польових умовах.

.

– Програма табору складається з інтелектуального навантаження, ідеологічного, певного фізичного і практичного вишколу. Це лекції з виживання у лісі, в екстремальних ситуаціях, лекції з історії, про видатні українські постаті. Також буде теренова гра, пейнтбол, туристичний змаг, спортивні ігри – футбол, регбі, – розповів голова тернопільської організації «Молодіжний націоналістичний конгрес» Віталій Вовк.

П’ятиденний активний відпочинок для молоді, на відміну від традиційних оздоровчих таборів, потягне за собою мінімальні затрати.

– Вкладка на табір є символічною – це 50 гривень за усі дні. З собою потрібно мати харчовий і речовий виряд, – зазначив Віталій Вовк.

Розрахований наметовий табір «Лисоня» на вісімдесят осіб. Наразі вже півсотні любителів екстремального відпочинку зголосились прожити п’ять днів у лісі.

Додамо, що «Лисоня» – це один із найперших вишкільних таборів, який був започаткований Молодіжним націоналістичним конгресом ще наприкінці 90-тих років. Тоді його ініціатором був відомий громадсько-політичний діяч Іван Гавдида, який трагічно загинув вісім років тому у Києві.