Сорок тисяч гривень – винагорода за оренду ставка. За отримання саме такої суми гривень винагороди у сприянні оренди ставка оперативники обласного УБОЗу затримали фермера одного з районів області.


Під час перевірки встановлено, що голова фермерського господарства ще у лютому запропонував жителю міста Тернополя посприяти у вирішенні питання про оренду ставка площею понад п’ять гектарів, розташованого на території земель сільради. Пообіцяв йому допомогу у встановленні мінімальної орендної плати від нормативної грошової оцінки землі. Однак до договору додавалася неписана угода – за свої послуги «попросив» 40 тисяч гривень. Цю кругленьку суму, з його слів, мав розділити в рівних частках між вісьмома членами комісії райдержадміністрації, які приймають рішення щодо передачі в оренду та користування земельними ділянками державної власності.

Усередині березня в приміщенні кафе районного центру фермер отримав від тернополянина 40 тисяч гривень. Але до власної кишені не встиг їх покласти – завадили оперативники обласного УБОЗУ. Обласна прокуратура порушила кримінальну справу стосовно фермера-депутата сільської ради. На даний час проводиться перевірка, повідомляє ЦГЗ УМВС.

Не зрозуміло, чи йдеться про той самий випадок, з депутатом від популярної політичної сили, чи про депутата сільради, про що каже прокуратура чи взагалі про інший хабар з політикою не пов’язаний.

Статті на тему:

У Бережанах депутата спіймали на хабарі?

Прес-служба “Свободи” спростовує інформацію стосовно проблем із законом у свого депутата

Депутат погорів на хабарі. Заява прокуратури