Прес-служба Тернопільської міськради назвала неправдивою інформацію щодо передачі земельної ділянки місцевому забудовнику Ігорю Гуді, яка була опублікована у газеті «RIA плюс». Відповідне повідомлення з’явилося сьогодні на сайті міської ради.

“У газеті «RIA плюс» від 7 грудня 2011 року № 49 була подана неправдива інформація під назвою “Мерія віддала нашу землю за копійки”. У ній сказано, що міські депутати по суті, «подарували» комунальну землю будфірмі, а виконком дав добро на зведення там багатоповерхівки. Така земля коштує більше 2 млн. грн., а обійдеться забудовнику максимум у 93 тисячі. Бюджет Тернополя не отримає нічого. Подана інформація не відповідає дійсності”, – ідеться у зверненні міської ради.

У прес-службі зазначають, що міська рада не “дарувала” жодних земельних ділянок приватним структурам. Передача в оренду земельних ділянок відбувається на основі чинного законодавства, а саме через аукціони. Приватне підприємство “Креатор-Буд” уклало договір суборенди з товариством з обмеженою відповідальністю “Тернопільський міський ринок ЛТД” і відповідно здійснює будівництво на його землі. З свого боку міська рада, згідно чинного законодавства лише дала погодження ТОВ “Тернопільський міський ринок ЛТД” на передачу приватному підприємству “Креатор-Буд” в суборенду земельної ділянки. При видачі містобудівних і обмежень з ПП “Креатор-Буд” було укладено договір на пайову участь, яким передбачена сплата підприємством 3 % на розвиток соціальної інфраструктури міста, а це близько 300 тисяч гривень до міського бюджету!

“Звідки автор статті взяв інформацію про грошову оцінку цієї землі невідомо. Якби дана земельна ділянка виставлялась на земельний аукціон у 2011 році, то її стартова ціна складала близько 500 тис. грн., а не два мільйони, як стверджує журналіст”, – зазначають у мерії. – “Не зрозумілою є і загальна мотивація написання публікації. Журналіст не поцікавився у міської ради яка ситуація є насправді, а просто оприлюднив недостовірну інформацію”.

Відтак, Тернопільська міська рада вимагає від редакції RIA плюс та автора статті публічного спростування поданої інформації.