Новопризначений начальник управління ДАІ в області Андрій Матрифайло зустрівся з громадськими активістами і депутатами, щоб поговорити про повернення довіри жителів Тернопільщини до міліції. Проте розмова не склалася. Головному міліціонеру краяни оголосили недовіру.

Андрій МатрифайлоНайбільше обурює жителів області корупція у правоохоронних органах. У краї необхідні рішучі кроки і швидкі зміни. Проте відповідних дій міліція не робить.

«Система роботи міліції перебудовується. Ми працюємо у цьому напрямку. І я погоджуюся, що працівники органів внутрішніх справ, правоохоронці повинні бути професіоналами та чесними людьми. Ми, безумовно, за те, щоб не було корупції, і щоб змінилася система», – відзначив начальник управління ДАІ в області Андрій Матрифайло.

Однак ці загальні слова громадськість не задовольнили. Активісти хотіли почути конкретику або отримати заяву на звільнення.

«Чому ви займаєте посаду, якщо нічого конкретного не робите. Скажіть, будь ласка, які ваші конкретні кроки, що ви зробили?», – запитували тернополяни.

Андрій Матрифайло запевнив, що за будь-яке порушення міліціонерів каратимуть звільненням.

Роботу начальника управління ДАІ в області контролюватиме об’єднання «Громадсько-правова люстрація».