На Театральному майдані Тернополя знову замінюють неякісну бруківку. Ці роботи виконують підопічні відомого забудовника та депутата міської Василя Лила.

Заміна неякісного покриття відбувається кожного року по кілька разів. Нагадаємо, що Василь Лило під час мерської кампанії 2010 року зробив з капітального ремонту Театрального майдану ледь не головну свою “фішку”.

З його агітматеріалів все виглядало так, що пан Василь зробив такий подарунок тернополянам за власні гроші. Пізніше виявилося, що з міської казни на ці потреби Роман Заставний виділив більше двох мільйонів гривень! Бруківка виявилася неякісною. Як вдалося почути з розмови робітників, у них виникають проблеми з так-званою «подушкою», або нижнім покриттям. Очевидно його зробили неправильно. Вкупі з дешевою бруківкою це псує вигляд головної площі Тернополя. Може “Тернопільбуду” не варто братися за те, що у них погано виходить?

 Тернопільбуд знову ремонтує неякісну бруківку на Театральному майдані bruk2 bruk3Тернопільбуд знову ремонтує неякісну бруківку на Театральному майданіТернопільбуд знову ремонтує неякісну бруківку на Театральному майдані