Допис про радикальну ініціативу з’явився на сторінці у соцмережі депутата Ігоря Турського з ВО “Свобода”. Як відомо, фракція “рідної” меру партії створила в міськраді коаліцію, яка блокує більшість ініціатив очільника міста. Екс-права рука Сергія Надала ризикує налаштувати проти себе аж 25 правоохоронців.

міліція, прокуратура, ОДА, погромиБезкоштовне виділення квартир силовикам, прокурорам та суддям – давня практика міської ради. Розподіл, як правило, проводиться непрозоро, за критеріями відомими лише самим чиновникам. Якщо Турський з товаришами доведе оголошене до логічного завершення, то ліквідує практику “купівлі” лояльності правоохоронців до влади шляхом квартирних хабарів. При цьому нова коаліція наживе собі чимало недругів. “За Збручем” прогнозує, що опозиціонери передумають втілювати задумку колеги або відкладуть її на невизначений період.

Ось що написав депуат Турський: “На минулій сесії ми, за зверненням ліквідованої міліції (!), прийняли в комунальну власність 25 квартир новесеньких квартир.
Зважаючи на те, що такої структури як «Управління внутрішніх справ в Тернопільскій області» вже не існує, а також на те, що питання надання квартир є дуже чутливим та часто незрозумілим для тернополян, запропонував депутатам внести окремі зміни у вже прийняте рішення, а саме:
Внести зміни в рішення №7/11/38 «Про надання згоди на прийняття квартир до комунальної власності територіальної громади м. Тернополя», а саме:
1.1. У преамбулі до рішення вилучити слова «з метою забезпечення житлом працівників Управління Міністерства внутрішніх справ України в Тернопільській області, які потребують поліпшення житлових умов та перебувають на квартирному обліку за місцем роботи».
1.2. Доповнити рішення пунктом наступного змісту: «Проводити надання квартир прийнятих в комунальну власність та присвоєння й зняття службових статусів виключно рішенням сесії».

Це зовсім не означає, що комунальні квартири ми не зможемо чи не захочемо надати дійсно потребуючим новим поліцейським.
Вільні комунальні квартири, яких, нажаль, є надто мало, надаватимемо обдумано, прозоро й демократично потребуючим усіх категорій та професій (включно з поліцейськими) згідно чинного законодавства!”

 

На фото: У 2013 році активісти ВО “Свобода” були в перших лавах погромщиків міського відділу міліції в Тернополі.