Комунальне підприємство Тернопільської  міської ради «Екоресурси»  подало на розгляд комісії при ОДА клопотання стосовно надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 19,5 га для обслуговування та проведення рекультивації полігону твердих побутових відходів за межами населеного пункту на території Малашівської сільської ради Зборівського району.

Результати розгляду цього клопотання обговорили під час робочої наради під керівництвом першого заступника голови Тернопільської ОДА Івана Крисака 9 червня. Участь у ній взяли представники департаменту архітектури, будівництва, житлово-комунального господарства та енергозбереження ОДА, Держземагентства у Тернопільській області, відділу благоустрою та екології міської ради.

Дану ділянку повинні були повернути після завершення терміну тимчасового використання у належному стані, зазначив Іван Крисак.

«Згідно рішення від 31 січня 1977 року № 47 Тернопільській міській раді виділено 3,5га виробленого Малашовецького камінного кар’єру під організацію складання відходів промисловості та побуту в довгострокове користування терміном на 10 років, – пояснив перший заступник голови ОДА. – Після завершення терміну її не повернули. Зважаючи на стан ділянки, на сьогодні виникає необхідність у проведенні її інвентаризації».

Із клопотанням про проведення інвентаризації звернуться до районної державної адміністрації.

«Потрібно визначити межі земельної ділянки, її розмір та склад угідь. Ці дані узгодити з інформацією, що міститься у документах, які посвідчують право на земельну ділянку, та у Державному земельному кадастрі. Передача у власність земельної ділянки повинна відбуватись виключно у межах діючого законодавства із дотриманням усіх норм. Ми контролюватимемо цей процес та детально вивчатимемо дану ситуацію», – наголосив Іван Крисак.

Результати етапів проведення роботи щодо даного питання  підсумовуватимуть під час наступних робочих нарад із представниками відповідних структурних підрозділів.