Новий будівельний сезон «Креатор-Буд» розпочинає з почуттям виконаних перед дольовиками зобов’язань і оптимістичним робочим настроєм.

Директор будівельної компанії Ігор Гуда розповідає:

– На початку вересня ми розпочинаємо будівництво двох масштабних проектів: Житлового комплексу «Садове місто», що на вулиці Злуки та «Паркового комплексу», що на межі парку Національного Відродження, на вулиці Сепана Бандери.

Проект «Садового міста» – розробляли  відомі  в Україні та поза її межами архітектори Богдан та Володимир Гой. Разом ми працювали над тим, – стверджує Ігор ГУДА, – аби цей комплекс, який об’єднує  4 будинки, став зразком якісно нової архітектури . Це свого роду новий житловий об’єкт, який буде цікавим не лише в архітектурному, а й в композиційному плані. Нова якість житлового середовища «Садового міста» передбачає оригінальний ландшафтний парк з екзотичними рослинами, амфітеатром, красивим дитячим майданчиком, спа-салоном, ігротекою, торговими та  розважальними закладами – це комплексно – завершений проект, де люди будь-якого віку зможуть почувати себе комфортно і затишно.

Що стосується архітектури, то «Креатор-Буд» одна з перших компаній, яка відмовилась у будівництві від силікатної цегли. Сьогодні понад 90 відсотків будинків в Україні будуються саме з такого матеріалу адже це більш економічне рішення. Час повернутись до традицій якісного покриття фасадів. Досвід, який прийшов до нас з Західної Європи і  уже широко впроваджується у великих містах України – у Києві, Дніпропетровську, Харкові, «Креатор-Буд» і надалі практикуватиме у Тернополі. Архітектори комплексу запевняють, що світла колористика, дзеркальні панелі, вентильовані фасади у будинках створять неповторну архітектурну гармонію комплексу і новий громадський квартал стане оригінальною і цікавою оазою міста, переконаний директор будівельної компанії Креатор-Буд Ігор ГУДА.