Один з найпрестижніших і найкрасивіших житлових комплексів з’явиться у Тернополі. «Парковий комплекс» біля парку Національного відродження, на проспекті Степана Бандери, 83, будуватиме будівельна компанія Креатор-Буд.

304-квартирний комплекс закритого типу, свого роду «місто у місті» на зразок найпопулярнішого у Києві «Паркового міста». Екологічно чистий мікрорайон Тернополя, переконаний директор Креатор-Буду Ігор ГУДА, – одна найбільших переваг «Паркового комплексу». Унікальність проекту полягає також у тому, що поряд з ним буде розташований великий тематичний казковий ігроленд із замками, піратськими кораблями, сучасними атракціонами. Перший у Тернополі ігроленд систематично відвідуватимуть улюблені малечею казкові герої. Конкурси, розваги, веселі ігри та забави даруватимуть дітям святковий настрій.

Оригінальний фасад з французькими скляними приквартирними верандами та терасами, паркінг, фізкультурно-спортивний майданчик, максимально насичений благоустрій. Мешканці квартир «Паркового комплексу» матимуть свій «парк у парку» з екзотичними зеленими насадженнями. Тут передбачене право кожного мешканця на особистий простір і свій затишний куточок.

Тиша й спокій, мальовнича природа й чисте повітря – це «Парковий комплекс» Тернополі.