Конкурс на кращу ідею казкового ігроленду розпочинає будівельна компанія «Креатор-буд». Це перший у Тернополі ігроленд, що буде створений в межах Паркового комплексу, будівництво якого уже розпочалось на проспекті Степана Бандери, 83.

Як стверджує директор будівельної компанії «Креатор-Буд», дитячий ігроленд – це унікальний проект, який стане результатом співпраці архітекторів та самих тернополян. Ми хочемо створити щось нове, оригінальне і корисне для дітей та їхніх батьків, – стверджує Ігор Гуда. Ігроленд для малечі – це своєрідний казковий світ. Буде він створений у дусі українських народних казок чи на основі мотивів легенд – це питання вирішуватимуть тернополяни своєю участю у конкурсі. В будь-якому разі, хочеться, щоб наша нова ідея мала не лише розважальний, а й розвиваючий та пізнавальний характер для дітей. Нам важлива думка тернополян і ми обов’зково врахуємо найоригінальніші пропозиції .

Конкурс на кращу ідею ігроленду триватиме протягом року з 15-го грудня 2012 року до 15-го грудня 2013-го року. Свої ідеї та пропозиції можна надсилати на електронну адресу:

igrolend-kreator-bud@ukr.net

Авторів кращих пропозицій від «Креатор-буду» чекають цінні подарунки.