Наприкінці липня цього року «НОВА Тернопільська газета» писала про немічну 68-річну тернополянку Надію Головач, яка після пожежі у її квартирі майже півроку не мала ні що поїсти, ні де переночувати. Жінка тулилася на розкладачці в обгорілій кімнаті, а в пошуках їжі щоранку шкандибала до добрих людей, які вділяли їй скибку хліба чи миску супу. Старенька досі з острахом згадує про ту пожежу, яка ледь не забрала її життя. Того зимового ранку вона готувала сніданок і непомітно за сковорідкою до запаленої конфорки потягнула ганчірку. Вмить загорілася плита, вибухнув газ і за лічені хвилини квартиру охопило полум’я. Від сильного вибуху господиню відкинуло на підлогу і вона знепритомніла. Хтозна чим би все закінчилося, якби вчасно на допомогу не прибігли сусіди. Старенька ледве прийшла до себе, лікарі ще кілька місяців виходжували її. На щастя, все минулося…

І, на щастя, світ не без добрих людей. На публікацію про стареньку відгукнулося чимало тернополян: хтось хотів допомогти продуктами чи кількома гривнями на ремонт, хтось — одягом, а хтось — теплою ковдрою. Кожна добра справа цих людей неоціненна! Відгукнувся на горе старенької і директор будівельної компанії «Креатор-Буд» Ігор Гуда. Прочитавши статтю, він особисто підтримав Надію Головач і пообіцяв відремонтувати помешкання. Вражає: незважаючи на безліч нагальних справ, колосальну зайнятість, тернопільський будівельник не забуває про милосердя. За короткий час компанія «Креатор-Буд» зробила капітальний ремонт у квартирі, поміняла сантехніку, придбала двері для помешкання і подарувала старенькій таку потрібну газову плиту. Жінка досі не може надякуватися своїм благодійникам.

— Після пожежі я плакала день і ніч, вже навіть сліз не вистачало, лише в грудях пекло… — з болем згадує Надія Головач. — Я й не думала, що у Тернополі так багато добрих людей, які переймуться моїм горем і допоможуть. Особливо мене вразили доброта та людяність директора «КреаторБуду» Ігоря Гуди. Він стільки досяг у житті, але не цурається простих людей, розуміє їхні проблеми. Безмежно вдячна я і працівникам будівельної компанії, які взяли на себе усі клопоти, пов’язані з ремонтом. Тепер щодня молюся за цих милосердних людей, які порятували мене, прошу, щоб Бог завжди беріг їх від лиха, дарував здоров’я та благополуччя їм і їхнім родинам.

Журналіст Анна М’ятка