2014 рік для «Креатор-Буд» – однієї з найуспішніших будівельних компаній Тернопільщини, був вдалим і продуктивним. Як у непростих фінансово-економічних умовах цього вдалося досягти, розповів директор компанії Ігор Гуда.

Пане Ігорю, минає 2014 рік. Яким він був для Вас?

– 2014 рік для мене особисто, як і для всіх українців, був тривожний, напружений, і переломний. Всі ми добре пам’ятаємо про розгін студентів у Києві, про Майдан Гідності, про трагедію Небесної Сотні. За цей рік ми пережили цілу епоху,  побачили, що таке війна і відчули – що означає  втрачати.  Сьогодні ми живемо у стані війни з російським агресором  і відчуваємо  наслідки тих подій, які відбуваються в Україні – це не лише зміни у політичному житті, а й падіння економіки та стан дестабілізації  у нашій державі.

Справді, ситуація, що виникла на Сході України – одна з найболючіших проблем сьогодення. Чи підтримуєте наших хлопців у зоні АТО і якщо так, то чим саме допомагаєте?

– З перших днів протистояння ми активно підтримуємо наших вояків на Сході України, починаючи від коштів,  пального, продуктів харчування, теплого одягу, взуття, ліків, до більш серйозних речей – тепловізорів. У нас сформована  координаційна група, яка співпрацює з волонтерами та місцевими громадськими організаціями. Ми детально вивчаємо проблеми наших хлопців у зоні АТО і, звичайно ж, допомагаємо їх вирішувати. До слова, семеро працівників «Креатор-Буду» сьогодні на Сході захищають кордони  України, тому принагідно, висловлюю подяку їхнім сім’ям  і, звичайно ж, чекаємо додому з перемогою.

В цей досить складний для усіх нас час, кожен свідомий українець робить те, що має робити. Це своєрідний ланцюг, у якому кожне кільце має своє важливе значення. Одні дають кошти чи організовують процес збору потрібних речей, інші перевозять гуманітарну допомогу або ж  добровольцями  їдуть на Схід, хтось формує групи по звільненню заручників чи надає психологічну допомогу. Однозначно, спільна біда і спільний ворог об’єднали і  зріднили українців з різних куточків держави. Ми стаємо більш свідомими, а  наша армія стає сильнішою, і це дає впевненість та віру у перемогу.

Андріївський, Креатор-БудЯким був рік, що минає для вашого колективу. Чи вдалось зреалізувати «Креатор-Буду» задумане ?

– Не зважаючи на те, що економічна ситуація в Україні нестабільна, 2014 рік для компанії «Креатор-Буд» був вдалим і продуктивним. Нам вдалось втілити усе, що запланували. На початку року у Тернополі стартував проект Житловий комплекс «Андріївський», що у центрі міста на вулиці Шептицького, у першому кварталі цього року ми розпочали будівництво другої черги «Паркового комплексу» на проспекті Бандери, завершуємо роботу над  комплексом «Садове місто» на проспекті Злуки, будинку на вулиці Липова у центрі Тернополя, здали в експлуатацію будинок на вулиці Карпенка, розпочали будувати  елітний будинок на вулиці Дружби.

Квіти Львова, Креатор БудУ цьому році Ви розпочали роботу над новим проектом Житловий комплекс «Квіти Львова».  З якими амбіціями «Креатор-Буд» заходить на львівський ринок і в чому особливість нового комплексу?

– Львів – справді особливе місто, зі своїм сформованим середовищем, з певною конкуренцією. «Квіти Львова», – а саме так називається наш новий житловий комплекс, новобудова на Стрийській у Львові. Площа земельної ділянки – 6 гектарів і це дає нам можливість  збудувати практично новий , комфорний для життя мікрорайон і без перебільшення – один з найцікавіших проектів в Україні. Це буде комплекс закритого типу з цілодобовою охороною, автостоянкою, де паркувальне місце кожному мешканцю гарантоване. У межах комплексу передбачений сучасний дитячий садок  і це надзвичайно зручно для молодих сімей з дітьми.

Квіти Львова, Креатор Буд«Квіти Львова» – це комплекс з розвинутою інфраструктурою, де передбачені ігровий дитячий майданчик з сучасними атракціонами, майданчики для занять фізкультурою, для відпочинку та дозвілля, екзотичний парк-оазис, магазини, об’єкти побутового призначення. До того ж, «Квіти Львова» – це комплекс , який дає можливість показати, що житло може бути цікавим, як з точки зору архітектури, так і з точки зору образу міста.

Серед переваг нового комплексу на вулиці Стрийській  – поквартирне індивідуальне опалення, нові комунікації,  зручне транспортне сполучення, екологічно чистий район.

Поруч комплексу розташовані: автовокзал міжнародного значення, кільцева дорога міста, один з найкращих стадіонів України «Арена-Львів» та найбільший торгово-розважальний комплекс Львівщини «Кінг-Крос- Леополіс». Все це дає нам конкурентні переваги перед іншими забудовниками і можливість «Креатор-Буду» презентувати себе на ринку Львова як компанію, яка може творити щось справді нове, якісне і вартісне.

Ігорю Богдановичу, нещодавно команда «Ветеран-Креатор-Буд»  завоювала кубок України з футболу. Ви – граючий президент команди і особисто брали участь у фінальній грі. Які враження привезли з Києва?

– Враження, звичайно, позитивні. Це була чудова гра. Команда з Маріуполя «Іллічівець» виявилась достойним суперником, але ми вибороли  перемогу. Я радий, що ветерани команди «Креатор-Буд» стали першою командою з Тернопільщини, яка завоювала кубок України. У березні наша команда гратиме за ветеранський  Суперкубок  і сподіваюсь, що ми достойно покажемо себе у цих змаганнях. Особливість нашої команди в тому, що її гравці – це чоловіки, яким більше 35 років. Футбол і постійні тренування дають можливість і стимул тримати себе у хорошій фізичній формі. Тому вислів «в здоровому тілі – здоровий дух» для тих, у кого – футбол – це захоплення поза робочим часом, є актуальним.

– Що потрібно змінити в Україні у 2015 році першочергово?

– Перший виклик, з яким ми маємо впоратись – протистояння на Сході України. Якнайшвидше потрібно зупинити цю незрозумілу війну, у якій гинуть наші патріоти, молоді  хлопці, невинні люди і тоді можна сподіватись на те, що прийде певна стабільність в економічному житті країни.

Другий виклик – це, звичайно, валютна лихоманка – курс долара та євро по відношенню до гривні. Потрібно якнайшвидше зупинити стрімке падіння національної валюти. Це дасть можливість нашій Україні нарешті ставати з колін і розвиватись  в економічному відношенні.

Після революції Гідності ми отримали політичну свободу, ми маємо свободу слова, і я дуже хочу, щоб нарешті ми отримали еконономічну свободу. Щоб підприємці мали можливість розвиватись, вкладати кошти у нашу державу і відновлювати силу і бажання до активного, перспективного, європейського життя, у якому  основною цінністю є людина, сім’я, Україна.

– До Нового року лишаються лічені дні, що побажаєте тернополянам?

– Нехай у Новому 2015-му році запанує мир і спокій на рідній землі. Нехай ті, кого чекають – повертаються додому живими і здоровими. Нехай народження Господнього Сина для кожного з нас стане символом нового Життя.

З любов’ю у серці, з вірою в Україну, колектив будівельної компанії  «Креатор-Буд», директор Ігор Гуда