Відтепер придбати квартиру у будівельній компанії «Креатор-Буд» можна за державною програмою «Доступне житло».

Креатор-буд, будинокДержавна програма будівництва доступного житла, за якою можна отримати пільгову іпотеку під 3% річних у Тернополі вже починає працювати.

До переліку об’єктів незавершеного житлового будівництва, на добудову (будівництво) яких або придбання житла в яких можуть спрямовуватися кошти в рамках реалізації програми будівництва (придбання) доступного житла, у тому числі здешевлення вартості іпотечних кредитів, включено ряд житлових об’єктів на Тернопільщині.

Як повідомляє офіційний веб-сайт Мінрегіону України наказами Міністерства регіонального розвитку будівництва та житлово-комунального господарства України від 26.04.2013 р № 177 та від 11.12.2012 № 623 . до переліку об’єктів, в яких можуть спрямовуватись кошти у рамках реалізації програми здешевлення вартості іпотечних кредитів увійшли три об’єкти, які у Тернополі споруджує «Креатор-Буд»:

1) Багатоквартирний житловий будинок з вбудовано-прибудованими приміщеннями громадського призначення на вул. Карпенка, 18-А;

2) багатоквартирний житлово-громадський комплекс «Садове місто» на проспекті Злуки;

3) багатоквартирний житловий будинок з вбудованими приміщеннями громадського призначення та підземними гаражами для легкових автомобілів «Парковий комплекс» на проспекті Степана Бандери, 83а.

Важливо, зазначає директор «Креатор-буду» Ігор Гуда, що будинки, акредитовані під програму «Доступне житло», знаходяться у різних мікрорайонах міста, то ж це додаткова зручність для покупців у плані вибору квартири.

Отримати кредит на квартиру можуть особи, які потребують покращення житлових умов і перебувають на обліку в міській раді. Вік позичальника – до 65-ти років. Термін кредитування – до 15 років. Процентна ставка – 3%.

Щомісячний платіж за кредитним договором не повинен перевищувати 50 відсотків сукупного середньомісячного доходу сім’ї.

Загальні зобов’язання по кредиту складають 16% річних, з них сплата відсотків за користування кредитними коштами здійснюється зокрема, але не виключно, за рахунок власних коштів Позичальника у розмірі 3% річних та за рахунок коштів часткової компенсації процентів, внесених Одержувачем бюджетних коштів згідно умов договору про надання часткової компенсації процентів у розмірі 13 річних.

В Тернополі у 2013-му році уже близько 10-ти сімей отримали кредит за програмою «Доступне житло». Загалом по Україні таких сімей більше 300.

Детальна інформацію про умови надання пільгового кредиту на придбання житла в «Креатор-Буді» можна отримати в Тернопільській філії «Укргазбанку», що знаходиться за адресою: вул. Шептицького, 1, тел. 47-60-35.

Креатор-буд, будинокКреатор-буд, будинок