У травні на запрошення директора будівельної компанії “Креатор-Буд” Ігоря ГУДИ до Тернополя приїде делегація із Дрездена. Кращі архітектори Німеччини  та 12 студентів із Дрезденського політехнічного  університету перебуватимуть у  нас близько тижня.

У Тернополі  гості із Дрездена зустрінуться з колективом “Креатор-Буду”  та десятьма кращими студентами Львівського політехнічного університету, де свого часу успішно навчався директор будівельної компанії Іго ГУДА. В рамках офіційної зустрічі відбудеться  конференція на тему «Актуальність забудови Тернополя». Досвідчені архітектори з Європи  поділяться європейським досвідом у сфері будівництва, майбутні українські будівельники запропонують своє бачення того, як мають розбудовуватись українські міста, в тому числі й Тернопіль.

Креативне та оригінальне бачення творчої молоді, майбутніх архітекторів, будівельників обов’язково потрібно використовувати у сучасному будівництві, переконаний Ігор ГУДА, саме тому  в рамках українсько-німецької зустрічі відбудеться також конкурс на кращий будівельний проект. Переможець конкурсу отримає цінний подарунок від компанії “Креатор-Буд” та втілення своєї ідеї у життя в Тернополі найближчим часом.