Будівельні роботи на масиві Дружба уже розпочато. Це буде дев’ятиповерховий 106-ти квартирний будинок з торгово-офісними приміщеннями та творчими майстернями.

За словами  директора будівельної компанії Ігоря ГУДИ, новий будинок на вулиці Карпенка буде і красивим зовні і зручним всередині. Він гармонуватиме з архітектурним ансамблем мікрорайону, де розташований,  і одночасно планування кожної квартири буде максимально зручним для його власників, для сімей, які в майбутньому житимуть у цьому будинку. Здача об’єкта на вулиці Карпенка планується на четвертий квартал 2014 року.

Кожен будинок – переконаний Ігор ГУДА, – як живий організм, він планується, обдумується, зароджується і виростає. Будівельники, а їх у Креатор-Буді понад 300 чоловік, вкладають душу у кожен об’єкт. Бо це не просто робота, за яку отримуєш кошти, це й витвір мистецтва, яким ти гордишся, пишаєшся як власним дітищем.

Будинки Креатор-Буду вирізняються з-поміж інших  не лише номерацією, кольором та кількістю поверхів, а в першу чергу – цікавим архітектурним рішенням. Більшість наших проектів, зазначає директор Креатор-Буду, мають авторські назви, до прикладу будівельний комплекс «Арго», що на вулиці Протасевича  названий на честь корабля, на якому древні греки шукали Золоте руно. Цікавим є також житловий комплекс «Butterfly», що в перекладі з англійської означає “Метелик”.

До слова, саме ці два будинки, які сьогодні практично збудовані і у цьому році готуються до здачі, каже Ігор ГУДА, будуть учасниками Всеукраїнського конкурсу. Директор будівельної компанії сподівається,  що вони стануть не лише гордістю Креатор-Буду, а й усіх тернополян.

– В будь-якому разі, – каже пан Гуда, – для нас дорожча не офіційна нагорода, а народне визнання, народна довіра, заради чого ми і працюємо.