Парламент, схваливши бюджет 2013 року, підклав українському народу велику свиню. Про це в ефірі програми «Шустер live» заявив екс-міністр фінансів Віктор Пинзеник.

Він зазначив, що країну впродовж 5-ти років тримають заручницею. На його думку, закон про бюджет 2013 року треба скасувати і прийняти новий. «Країна мусить дати сигнал, без якого неможливий розвиток економіки. Цей сигнал – це перестати жити в борг. Країна мусить мати бездефіцитний бюджет. Ми не жебраки, щоб ходити по світу і просити грошей. Ми повинні навчитися жити по засобах», – сказав Віктор Пинзеник.

Нагадаємо, вчора Верховна Рада ухвалила в цілому Закон України “Про державний бюджет України на 2013 рік”. За відповідне рішення проголосувало 242 депутати.

На авіаційний транспорт для української політичної еліти в бюджеті на наступний рік передбачено понад 188 млн грн. В опозиції кажуть, що цим бюджетом влада оголосила війну своєму народу, пише Zaxid.net

Раніше “За Збручем” повідомляв, що з Нового 2013 року планується підвищення вартості водопостачання та водовідведення в обласному центрі. Його анонсував начальник тернопільського водоканалу Володимир Кузьма.

Статті на тему: