Народний депутат України Микола Люшняк в ефірі одного з тернопільських телеканалів закликав всіх українських політиків припинити публічні сварки та обопільні звинувачення, адже це тільки на руку нашому зовнішньому ворогу.

Люшняк– Наша держава доведена до такого стану, бо у нас немає єдиної думки. Ми зараз дискутуємо не як українці, не як патріоти, і не як народні депутати. Ми, самі того не розуміючи, сіємо розбрат з трибуни, – каже представник політичної партії «УДАР» та Блоку Петра Порошенка Микола Люшняк.

Він стверджує, що ніхто Україні не допоможе, поки ми самі не врегулюємо конфлікт всередині країни, тож тішити себе марними ілюзіями не варто.

–  Злочинну владу ми здолали самі, нам всі ці популістські лозунги не потрібні. Ми маємо знати, що як би її не називали, на Сході зараз йде повноцінна війна з Росією, тож якщо ми себе не мобілізуємо як народ, то перемоги нам не бачити, – заявляє пан Микола.

Нардеп говорить, що держава доведена до такого стану й не без того, що досі немає єдиної думки навіть в стінах Верховної Ради, а взаємні звинувачення результату не дадуть.

– Я прошу усіх зупинитися та знайти порозуміння, бо коли сваряться чотири гетьмани, виграє москаль. Взаємні звинувачення результату не дадуть, – вважає Микола Люшняк. – Непорозуміння в парламенті лише дестабілізує ситуацію в нашій державі, а це грає на руку країні-агресору, тож народний обранець з Тернопільщини закликає відкинути усі докори та знайти «точку дотику», щоб разом виводити країну з цього важкого стану.