20 червня на водних об’єктах Тернопільської міської територіальної громади закінчилася нерестова заборона на вилов риби.
![](https://zz.te.ua/wp-content/uploads/2022/06/photo-2022-06-13-17-42-54.jpg)
За інформацією управління муніципальної інспекції, на водних об’єктах Тернопільської міської територіальної громади закінчилася нерестова заборона на вилов риби.
Обмеження діяли з 1 квітня по 20 червня. Тож тепер рибалки можуть виходити на тихе полювання.
За весь період нерестової компанії на території громади інспекторами виявлено 47 порушень, 39 порушень з них задокументовано адміністративними протоколами.
Нагадуємо, що з 20 червня дозволений любительський лов з берега або човна, вудками всіх видів із загальною кількістю гачків не більше п’яти на людину, з дотриманням добової норми вилову до трьох кілограмів на людину а також заборонено вилов маломірних риб згідно правил любительського та спортивного рибальства.
![](https://zz.te.ua/wp-content/uploads/2022/06/photo-2022-06-07-13-37-11.jpg)
![](https://zz.te.ua/wp-content/uploads/2022/06/photo-2022-06-07-13-37-12.jpg)
![](https://zz.te.ua/wp-content/uploads/2022/06/photo-2022-06-13-17-42-55-2-1.jpg)
![](https://zz.te.ua/wp-content/uploads/2022/06/photo-2022-06-20-15-40-41.jpg)
![](https://zz.te.ua/wp-content/uploads/2022/06/photo-2022-06-20-15-51-30.jpg)