На зустрічі з кардиналом Любомиром Гузаром в Києві голова Тернопільської обласної ради від ВО «Свобода» Олексій Кайда порушив тему Українського католицького університету, частина працівників якого, на його думку, вдалися до нечесної критики дій «Свободи» у Львові.

Про це повідомляє прес-служба ВО «Свобода».

В УКУ не знають, яку нечесну критику мали на увазі представники ВО «Свобода». Перший проректор УКУ Тарас Добко зазначив, що нещодавно університет відвідав заступник голови ВО «Свобода», голова Львівської обласної ради Олег Панькевич, який зустрічався з викладачами університету, побував в університетському містечку та був приємно здивованим усім побаченим, – повідомили в УКУ.

«Голова Львівської облради нічого не згадував про образи представників партії, – сказав Тарас Добко. – Він позитивно відгукувався про освітні та соціальні проекти, які реалізовує УКУ, і говорив про важливість підтримувати університет. Ми не розуміємо, чому такі висловлювання звучали перед Блаженнішим Любомиром, замість сказати нам безпосередньо».

Нещодавно Радіо «Свобода» висловило припущення, що львівські «тягнибоківці» розгнівалися на віце-ректора, дисидента Мирослава Мариновича за його неупереджену статтю «Гарячість серця очевидна. А як щодо холодності голови?». У ній автор критично оцінив виступи депутатів-«свободівців» Юрія Михальчишина та Ірини Фаріон під час сесії біля пам’ятника Степанові Бандері.

В свою чергу Мирослав Маринович  висловив думку, що «Свобода» має право висловити свою негативну позицію по цій статті.

«Можливо, хтось образився на мою статтю або статті інших інтелектуалів. Але таке пройде. Я б не надавав великого значення цьому. Насправді, ці люди не є моїми ворогами, і сподіваюся, я для них теж. Просто наші думки з приводу якоїсь проблеми розійшлися», – сказав Маринович.

ZAXID.NET