Якісний розгляд звернень громадян та своєчасне надання відповідей на них – питання, яким приділяють постійну увагу в Головному управлінні ДФС у Тернопільській області та особисто начальник обласного фіскального відомства Ігор Комендат.

Комендат ІгорТак, 1 вересня Ігор Комендат провів згідно із затвердженим графіком черговий прийом громадян.

Питання, з якими звернулися приватні підприємці Бережанщини та Монастирищини, зокрема, стосувалися повноти сплати податків фермерським господарством під час нарахування орендної плати за земельні ділянки (паї) і правомірності проведення перевірки платника щодо взаємовідносин з іншим суб’єктом господарювання.

«На особистому прийомі платникам надано усні роз’яснення щодо тих питань податкового законодавства, які їх цікавили», – підкреслив Ігор Комендат.

Нагадаємо, що прийом громадян посадовими особами органів ДФС здійснюється згідно із затвердженими графіками особистих прийомів у визначені дні та години. Кваліфіковану консультацію під час особистих прийомів посадовими особами громадяни можуть отримати на всіх рівнях органів фіскальної служби. Графіки особистих прийомів посадових осіб фіскальної служби Тернопільщини розміщено на суб-сайті Територіальних органів ДФС у Тернопільській області офіційного порталу ДФС України в розділі «Приймальня громадян».

Відповідно до Порядку розгляду звернень та організації особистого прийому громадян у Державній фіскальній службі України та її територіальних органах, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 2 березня 2015 року №271, запис на черговий прийом до керівника органу ДФС припиняється за 10 робочих днів, до інших посадових осіб – за 5  робочих днів до дати особистого прийому. Записатись на прийом до посадових осіб Головного управління ДФС у Тернопільській області можна зателефонувавши за номером 43-46-33.

Відділ комунікацій ГУ ДФС у Тернопільській області