(Уривок з програми «Межа правди з Юлією Винокур» на телеканалі ТВ-4)

Ігор ГудаТелеглядач: Мене звати Ростислав і моє питання стосується стоянок. Ви, можливо, знаєте, що багато тернополян, що мають машини, а число їх збільшується, переважно машини свої залишають біля будинків. Це вже стало проблемою, бо на дитячому майданчику стоять машини, в дворі стоять машини, не пройти, крім того, загазованість. Ті тимчасові стоянки, які є – забудовуються і практично відсутні автостоянки. Чи можливо, будівельники планують зайнятись цим питанням ?

Ведуча: Питання стоянок. Жаліються не тільки мешканці, і водії самі, і швидка, яка не може проїхати.

Ігор Гуда: Я дякую за питання, але хотів би наголосити на тому, що це проблема не тільки існує у нашому місті, але й в Україні загалом. І єдиний вихід з цієї ситуації – це будівництво сучасних багатоповерхових стоянок, де би ми змогли розмістити всі ті автомобілі, які власне стоять на проїжджих частинах, які стоять в дворах. Тому до цього питання сьогодні потрібно підійти комплексно, визначитись, де ми будемо, власне, забудовувати ті багатоповерхові стоянки, знайти інвестора, бо я думаю, що тільки інвестор, який буде в цьому зацікавлений зможе швидко, якісно це зробити.

Ведуча: А скажіть, будь-ласка, таке питання вже розглядалося на рівні будівельників, влади, чи є спільні зусилля?

Ігор Гуда: Я думаю, що питання розглядалося і на сьогоднішній день розглядається. І в найближчий період це питання буде вирішено, бо просто іншого не існує, тільки будівництво багатоповерхових сучасних стоянок.

[youtube1]APkeREDiooI[/youtube1]