Ігор Гуда один з найуспішніших бізнесменів Тернопілля. У 2006-му він заснував і до сьогодні  очолює будівельну компанію Креатор-Буд. За плечима пана Ігоря три вищі освіти, втім  початок своєї успішності  у бізнесі директор підприємства пов’язує саме із Тернопільським економічним університетом, де днями відбулась товариська зустріч футбольних команд ТНЕУ та Креатор-Буду. 

Гуда Ігор, Крисоватий Андрій– Коли я хотів робити перші кроки в бізнесі, розповідає директор Креатор-Буду, – перше, що я зробив – поступив у цей університет. Як на майбутнє склалося моє життя – в принципі – позитивно.

До двадцяти одного року Ігор Гуда професійно грав у футбол  і був кращим бомбардиром  луцької команди «Волинь».

– Потім так сталося, що я отримав травму і змушений був залишити спорт. Саме за цей період часу я загартував свій характер, на майбутнє заклав фундамент свого життя. І сьогодні мені дуже приємно, я хотів би подякувати керівникам цього закладу , що сьогодні запросили нас взяти участь у цьому заході, зіграти футбольний матч.

IMG_0073– Сьогоднішній захід, розповідає ректор Тернопільського економічного університету Андрій Крисоватий,- є надзвичайно цікавим. Я дуже дякую  Креатор-Буду і його директору Гуді Ігорю Богдановичу за те, що  вони відгукнулися на проведення нашої акції. Мета акції – показати нашим студентам  ТНЕУ, що вони можуть бути успішними, коли навчаються у нас в університеті, і можуть бути успішними в реальному житті, адже я як випускник нашого університету кажу – я успішний,  сьогодні керую університетом, Ігор Богданович – успішний наш випускник – керує такою чудовою фірмою.

Уже вісім років свого життя команда Креатор-Буд тримає марку першості  у місті та області, є  багаторазовим чемпіоном області з міні-футболу, володар Кубка та Суперкубка області з міні-футболу,  багаторазовим чемпіоном міста та переможцем  Суперкубка мера з футболу серед любительських команд. Саме спорт, переконаний директор Креатор-буду, формує характер молодої людини.

-Я думаю, що командний дух, який потрібен і на підприємстві і на футбольному полі – звичайно, він виховується і підтримується, тобто такими подіями ми зближуємо колектив, загартовуємо його і йдемо спільно до загальної мети, – каже Ігор Гуда.

Тренер команди Креатор-буд Віталій Гуцалюк ставить для своєї команди  найвищі цілі, разом з тим зауважує, суперника – недооцінили, і команда студентів і команда викладачів ТНЕУ – сильні футболісти, тому гра була хоч і товариською , але досить напруженою і цікавою.

– Економічний університет відомий те тільки в Україні, але й за кордоном, і це дуже приємно,  що на базі інституту є такі чудові стадіони зі штучним покриттям ,- зауважує Віталій Гуцалюк, – де можна приїхати і показати майстер-клас. Позитивно, що і ректор підтримує спорт  і ми в тому плані теж.

Ми підтримуємо зв’язки з цією командою, ми разом брали участь у бізнес-лізі , вони надають нам зі своєї сторони потенціал спортивний своїх гравців і ми допомагаємо їм в плані футбольного досвіду.

Подібні зустрічі успішних людей зі студентами у Тернопільському економічному університеті , запевняє ректор Андрій Крисоватий, будуть традиційними.

-Ми завжди кажемо, що формують майбутнє – сильні особистості, сильні люди і сьогоднішня зустріч є підтвердженням цього, – зазначив ректор ТНЕУ.

А студентам рідного Тернопільського економічного університету випускник Ігор Гуда побажав шукати себе, шукати нові ідеї, але найважливіше –  робити те, що вони вважають за потрібне, що  близьке їм по духу.

Креатор-буд, футболКреатор-буд, футболIMG_0097Креатор-буд, футбол[youtube1]0NSg_fGbb1s[/youtube1]