Група діячів, які представляють себе, як “інтелігенція Тернопільщини” надіслала на адресу редакції “ЗЗ” лист, в якому вони “пропонують Комітету опору диктатурі висунути екс-главу СБУ Валентина Наливайченка єдиним кандидатом в народні депутати від опозиції по Бережанському виборчому округу.

Звернення підписали, півсотні громадян, яких автори листа називають авторитетними представниками інтелігенції Тернопільщини. Це, зокрема, Михайло Баканчук, Петро Голик, Богдан Хаварівський, Богдан Ткачик, Віктор Уніят, Олександр Варакута та інші

«Закликаємо Комітет Опору Диктатурі визначитися і затвердити Валентина Наливайченка єдиним кандидатом від опозиції по Бережанському виборчому окрузі на Тернопільщині. Ми повинні перестати поборювати один одного і спільно працювати на нашу перемогу на благо України», – йдеться у документі.

Крім того, підписанти приєднуються до звернень не названих в листі громадських організацій і політичних партій, які висловили свою підтримку Валентину Наливайченку, а також до резолюції віча «Захистимо Україну», що відбулося в Бережанах 29 січня 2012 року. Там йдеться про необхідність об’єднання опозиції в єдиний виборчий список та висунення єдиних кандидатів на мажоритарних округах, які визначаться шляхом праймеріз – попереднього народного голосування.

«Вважаємо Валентина Наливайченка справжнім патріотом, чиї переконання доказані його справами. Саме він повинен представляти нашу область у Верховній Раді, захищати наші інтереси і національні інтереси України», – підкреслюють підписанти звернення.

На фото: Наливайченко думає думу про Бережанський округ