На рахунку місцевих активістів Тернопільського обласного осередку громадського руху «Народний контроль» – десятки добрих справ із захисту інтересів територіальної громади від свавілля чиновників, всебічна підтримка наших краян у їх прагненні змін на краще. У рядах однодумців «Народного контролю» – волонтери, учасники АТО, громадські активісти, які навіть без владних повноважень довели свою ефективність.

Народний контрольПроте, місцева влада – не постійна величина, народний контроль може здійснюватися і зсередини кабінетів чиновників. Тож сьогодні активісти громадського руху готові брати на себе таку відповідальність: демонтувати зашкарублу систему влади, змінити не тільки обличчя чиновників найвищого рангу, а й якість їх роботи.

Саме тому у середині літа «Народний контроль» став політичною силою та відразу ж заявив про свою участь у наступних виборах до місцевих рад. Активісти, що вже довели добрими справами прихильність ідеалам Майдану, жваво включилися у виборчу кампанію: згідно зі змінами у виборчому законодавстві, тільки в лавах політичної сили свідомі громадяни можуть стати частиною влади, на ділі демонструючи готовність змінювати рідне село, місто, область, країну.

5 вересня в Україні оголошено початком виборчого процесу депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів. На часі – проведення партійних конференцій для формування списків кандидатів у депутати.

Саме тому у середині літа «Народний контроль» став політичною силою та відразу ж заявив про свою участь у наступних виборах до місцевих рад.