Навіть рік не пропрацював на посаді начальника позаштатної команди охорони аеродрому Чорткова капітан запасу Андрій М.: наприкінці минулорічного липня наказом Міністра оборони України військовий офіцер отримав призначення, а вже у першій декаді червня 2011 року був затриманий працівниками тернопільського УБОЗу.

.

Під час обшуку з кишень підприємливого капітана вилучили 10 тисяч грн., отриманих від місцевих підприємців як оплату за продані 20 залізобетонних плит із ввіреного його військового аеродрому. За фактом розкрадання військового майна було порушено кримінальну справу (за ч. 2 ст. 410 КК – викрадення, привласнення, вимагання військовослужбовцем військового майна, а також заволодіння ним шляхом шахрайства або зловживання службовим становищем, чим заподіяв велику шкоду), – повідомляє газета Номер один.

Спокуса – велика річ. І навіть кадровий офіцер, роки віддавши армійській службі, який давав присягу віддано служити та захищати український народ, дорожити бойовою славою Збройний Сил України, зрештою, може спокуситись на ті самі кляті 30 срібляків (щоправда, із врахуванням сторічної інфляції та існуючим попитом на товар, ціна значно виросла і на момент затримання становила тих самих 10 тис. грн.).