Відбулася зустріч голови обласної державної адміністрації Валентина Хоптяна із генеральним директором ТОВ «Тернопільбуд» Василем Лилом.

В певних політичних колах, особливо близьких до будівельного магната, Лила вважають претендентом на заміну Хоптяна на керівному стільці Тернопільщини. Не виключено, що такі амбіції продиктовані непростою ситуацією на будівельному ринку, а також, як розповідають, не зовсім теплими стосунками магната з обласною та міською владою. Унаслідок цього будіельні підприємства перестали так часто фігурувати в якості виконавця робіт за кошти державного та місцевого бюджету. Останній серйозний “підряд” “Тернопільбуду” – школа у с. Скорики Підволочиського району.

В офіційному повідомленні про зустріч намісника Януковича з Лилом йдеться, що під час зустрічі були обговорені питання щодо стану та перспектив подальшого розвитку будівельної галузі Тернопільщини. При цьому Валентин Хоптян зазначив, що зараз в області ведеться робота з розробки регіональної програми розвитку житлового будівництва.

Цікаво, що це вже не перший випадок, коли намісник Януковича проводить зустріч в офіційному форматі з особою, навколо якої ширяться чутки про можливе губернаторство. Раніше такий “прийом” з наступним повідомленням на офіційному сайті “застосовувався” командою Хоптяна під час перебігу розслідування скандального ДТП на Хмельниччині.