Наближення виборчої кампанії до Верховної Ради спонукає тих, хто планує взяти в ній участь, а особливо київських “парашутистів”, до першої появи на людях та початку розгортання виборчих штабів. 

Один такий захід відбувся й у стінах Тернопільської облдержадміністрації. Її голова – Валентин Хоптян – виділив частину свого “дорогоцінного” часу для зустрічі з головою правління Укрінбанку Володимиром Клименком. Невідомо чи така протокольна зустріч відбулася б, якби не можливі майбутні виборчі плани банкіра. За попередньою інформацією, Клименко зондує можливість балотування до Верховної Ради по так званому північному (волинському) виборчому окрузі. І, не виключено, що має певні гарантії від влади у випадку розгортання виборчої кампанії. Нагадаємо, що формально до цього округу Партія Регіонів прикріпила нардепа та екс-голову ОО ПР Ореста Муца. Однак, очевидно, це не заваджає представникам влади вести переговори і з іншими претендентами, особливо зважаючи на неприязний характер стосунків між Муцом та верхівкою Тернопільської ОДА. Крім того, не виключено, що майбутній кандидат-банкір буде замаскований під іншим “прапором”, щоб не викликати підозри патріотично-налаштованих виборців, а згодом повторить шлях багаточисельних “тушок” в стінах парламенту.

Як повідомляє прес-служба ОДА, під час високої зустрічі “зокрема йшлося про порядок розробки концепції сталого розвитку малих міст  на 2012-2015 роки, конкурентні переваги та обмеження перспективного розвитку малих міст, порядок та процедури розробки концепції регіональної інвестиційної програми розвитку житлово-комунального господарства та інше.

Володимир Клименко подякував Валентину Антоновичу за зустріч та відзначив, що тільки тісна співпраця влади та бізнесу дає позитивні результати у розвитку економіки.”

Інтернет-видання, які спеціалізуються на банківській сфері, пов’язують банківський успіх  випускника Луганського машинобудівного інституту з теплими стосунками з колишнім головою Нацбанку Володимиром Стельмахом. За дивним збігом обставин, у банки, до керівництва якими приходив Клименко, виділялися значні суми на рефінансування. Крім того, інтернет-видання приписують теперішній банк Клименка до інтересів колишнього глави НБУ.