Голова Тернопільської обласної державної адміністрації Валентин Хоптян видав розпорядження, в якому зобов’язав голову Тернопільської РДА Віктора Щепановського скасувати видані в листопаді 2011 року два розпорядження щодо виділення величезних масивів землі.

Зокрема, видані Щепановським документи передбачали дозвіл на виділення земельної ділянки площею близько 5 гектарів на користь садового товариства “МОН-Едем” на території Підгороднянської сільської ради. Злі язики розповідають, що до цього товариства має стосунок один місцевий народний депутат з Партії Регіонів. До такої думки  підштовхують перші букви назви “осередку” підгороднянських садівників.

Причиною скасування земельних розпоряджень Щепановського в ОДА вважають порушення низки статтей Земельного кодексу. Про це також вказано вказано в розпорядженні Хоптяна. Не виключено, що така принциповість намісника Януковича пов’язана з ревнощами до “побратима по партії”, який за його спиною в якості “смотрящого” підкеровує найжирнішими шматками, які є в розпорядженні підлеглих Хоптяна.

Нагадаємо, що раніше чиновники ОДА наполягали на скасуванні земельного дерибану на території Острівської сільради, де  навпроти м’ясокомбінату відомство Щепановського також дало дозвіл на безкоштовну передачу  8 гектарів сільської землі.