За підсумками голосування на виборах народних депутатів у 2006 році Партія регіонів набрала у Тернопільській області 2,02% голосів виборців. На позачергових виборах у 2007 – на 1% більше – 3,01. А у 2012 вже 6,4% тернополян довірились провладній політичній силі. Під час колегії обласної державної адміністрації губернатор області Валентин Хоптян (а, як відомо, він є й головою обласної організації Партії регіонів), хоч, за його словами, і не хотів давати політичну оцінкам виборів, проте коротко кілька слів сказав.

– Є сьогодні створена потужна команда, яка працює і в політичному плані. Ми починали в минулому році з нуля. І те, що вдалося зробити, це не куплені, як це було минулими роками і минулими виборами, що нам прийшлося слухати від людей і тому подібного, що тими роками, і 2009 рік нам згадали, і 2010 рік вибори Президента згадали і згадали нам і вибори до місцевих рад. Все це було, все це є, – щось словесно накрутив губернатор.

Але політика, як запевняє Валентин Хоптян, це не головне. Головне, на його думку, це те, що в цілому зміцнилася економіка краю. Тернопільщина за два роки його керування увійшла в п’ятірку кращих областей України. У нас, виявляється, є і серйозні зрушення в сільському господарстві, і другий рік поспіль рекордний вал хліба, і будуються тваринницькі комплекси, овочеві заводи, висаджуються сади. До речі, перші яблука з нових садів, які посадив Герой України Олег Крижовачук, губернатор вже навіть встиг і скуштувати.