Чортківський м'ясокомбінат, горілчаний заводНі дня не проходить без того, щоб мудрий керманич ОДА не дав якоїсь цінної, але нездійсненної вказівки. Під час робочої поїздки у Чортківський район, голова облдержадміністрації Валентин Хоптян побував на підприємствах, які  сьогодні не працюють.

Зокрема, керівник області оглянув Чортківський м’ясокомбінат, горілчаний завод та кондитерську фабрику.

«Усі три підприємства надзвичайно потужні. Їхні вироби були відомі й за межами України, – сказав Валентин Хоптян. – Наше завдання – відновити виробництво, щоб створити нові робочі місця, випускати власну продукцію та збільшити надходження у бюджет».

Валентин Хоптян відзначив, що сьогодні в області відроджується тваринництво, а відтак потрібно відроджувати м’ясокомбінати.

«Ми будуємо тваринницькі комплекси, збільшуємо поголів’я худоби та свиней, – зауважив Валентин Хоптян. – А далі нам потрібно переробляти це м’ясо. Тому відновити роботу м’ясокомбінатів області – одне із пріоритетних завдань для влади. Наскільки мені відомо свого часу на Чортківському м’ясокомбінаті працювало майже 700 осіб, продукцію вивозили навіть за кордон, а що сьогодні? Тому не варто чекати, а треба працювати над відновленням роботи підприємства – шукати інвестора і запускати виробництво».

На горілчаному заводі та кондитерській фабриці ситуація аналогічна – цехи порожні…

«Добре, що хоч обладнання зберегли і цілі стіни, – сказав голова побувавши на підприємствах. – Доручаю районній владі взяти під особистий контроль налагодження роботи цих підприємств, інакше прийдуть інші люди, що будуть наводити порядок і в місті і в районі».

За які кошти і яким чином виконати вказівки пан Хоптян не уточнив. Нехай тепер в чортківських чиновників голова болить.

На фото: Голова ОДА оглядає пусті цехи