Кримінальну справу порушили нещодавно правоохоронці проти розбійника, який відібрав мобільний телефон на вулиці у мешканця Тернополя.

Як повідомляє сайт обласного управління МВСУ, потерпілий – 17-річний юнак, гуляв вечірнім Тернополем. Раптом у дворі біля будинку перед ним постав невідомий. Розмахуючи перед обличчям хлопця гострим предметом, зловмисник з погрозами став вимагати мобільний. Переляканий юнак одразу простягнув грабіжникові телефон, і той зник у вечірніх сутінках. А потерпілий, отямившись, кинувся за допомогою до правоохоронців.

Працівники міліції затримали мобільного розбійника. Ним виявився 18-річний житель Хмельниччини. Парубок навчається в інтернаті, а на вихідні подався в гостину до товариша. Після декількох чарок оковитої гостя потягнуло на подвиги. Вже на вулиці вдався до протиправного. Гостина закінчилася у відділенні міліції.

Правоохоронці вилучили у затриманого злощасний мобільний телефон. Зловмисникові доведеться відповісти за скоєне. Порушено кримінальну справу за статтею 187 Кримінального кодексу України – розбій.