Розгляд справи за позовом “свободівця” Василя Габора до голови Тернопільської обласної державної адміністрації Степана Барни перенесли на 23 серпня. У такий спосіб судівський корпус “убезпечив” очільника області від принизливої поразки у суді.

Степан БарнаСуть позову тягнибоківця – невідповідність новому закону “Про державну службу” суміщення Барною посади групи А Держслужби та статусу депутата обласної ради. Справа в тому, що посадовець відмовляється складати депутатський мандат. Мовляв, депутатом Барна став ще до того, як вступив у законну силу закон про держслужбу. Однак у суді не поспішають з категоричними висновками. Наразі юристи Барни представили в суд заяву про складення ним повноважень керівника обласної організації Блоку Петра Порошенка. Однак цей піар-крок мало відповідає суті позову, адже йдеться про наявність у політика представницького мандата.
Одночасно у Верховній раді зареєстрували законопроект, який вирішує проблему Барни. Голів адміністрацій планують перевести у групу Б корпусу держслужби, стосовно якої не діє заборона на суміщення. Однак чергова сесія парламенту, на якій може бути розглянутий закон розпочнеться у вересні.
Не виключено, що й тернопільський суд у серпні знайде підстави перенести розгляд позову Габора на вересень.”Жити по-новому” треба вміти?