длзюбан, теребовля, рда, відставкаЯк стало відомо “За Збручем”, вчора написав заяву про звільнення голова Теребовлянської райдержадміністрації Юрій Дзюбан.

Ми вже розповідали, що колишній  однопартієць Хоптяна, впав в особливу “немилість” до  першої особи області. На чисельних нарадах керівнику Теребовлянщини ставили в докір відсутність роботи з наведення порядку з кар’єрами в районі. В лютому в райцентрі Хоптян проводив спеціальну  нараду з питань надрокористування. Наприкінці березня теребовлянське питання мали заслухати на виїзній колегії облдержадміністрації. Сьогодні – фактично за день до колегії – керівник району написав заяву з проханям про звільнення.

Нагадаємо, що Юрій Дзюбан був призначений на посадуЯнуковичем  з подання Ярослава Сухого. Тоді рахувався членом партії Тигіпка “Сильна Україна”, а на виборах до райради йшов за списками Партії Регіонів. Тесть Дзюбана – Антон Білик  є відомим на всю область керівником сільськогосподарського підприємства, очолює ПАП “Іванівське”. До призначення на посаду Дзюбан займав вагомі посади у господарській та підприємницькій сфері.