Черговий скандал з поведінкою мажорів стався в елітному приміському селі. В кількох інтернет-виданнях з’явилася інформація про участь синів екс-мера Тернополя, ймовірного кандидата у народні депутати від  об’єднання “Батьківщини” – “Фронту змін” Романа Заставного у сутичці двох груп підлітків

Інтернет-джерела стверджують, що  у ніч  на 13 липня  біля заміського будинку Заставних у Великих Гаях відбулася бійка між двома молодіжними компаніями. Очевидно, що за її наслідками у лікарню потрапили троє місцевих мешканців.  Всі потерпілі перебувають у Тернопільській університетській клінічній лікарні (колишня обласна). Про масштаб молодіжної “сутички” свідчить серйозність пошкоджень та знаряддя, які використовували її учасники. За неофіційними даними в одного з хлопців пошкоджене око і є велика імовірність, що він втратить зір. У другого важка черепно-мозкова травма. Обоє перебувають у реанімації. Ще один із важкими побиттями – у нейрохірургічному відділенні. Знаряддям для ударів, як припускають наші колеги, стали предмети подібні на бейсбольні біти. Батьки потерпілих відмовилися наразі щось розповідати для преси.

У коментарі для сайту Доба Роман Заставний підтвердив, що бійка біля його будинку справді була, однак політик стверджує, що його сини у ній не брали участі і він не має претензій щодо їх поведінки. Також екс-мер розповів, що в той вечір в його будинку відбувалося святкування за участю сина.

Що було далі? Мабуть, хронологію подій у ці дні відновлюють слідчі.

Родич хлопця, якому травмували око і який є близьким сусідом, розповів, що біля будинку екс-мера до його знайомого причепилися невідомі і почали його бити. Потім до місцевого жителя підійшли ще двоє товаришів, які в підсумку найбільше постраждали.

Що робили вночі на віддаленій сільській вулиці стільки молодих людей і чому раптом вони з’явилися там пізньої ночі також невідомо. Найбільше жахає жорстокість молодих людей. Якою ж великою мала бути кампанія іменитих “джуніорів”, щоб нанести стільки пошкоджень трьом іншим юнакам? Чи не загубився бува серед них місцевий кличко, або ж знавець фрі-файту, яким останнім часом опікується Заставний-батько.

Чиї ж вони нащадки, ці невідомі гості чи друзі імениників, через яких батько “джуніорів” може зазнати серйозні  репутаційні втрати?

Наразі імена та прізвища “героїв” ночі на 13 липня поки що з”ясувати не вдалося. Попередньо відомо, що батьки у них заможні люди. Не виключено, що це чергові мажори, які  у Тернополі тепер не лише збивають людей на пішохідних переходах та торгують наркотиками і залишаються не наказаними. Вони вже взялися за біти.

Ми обовязково будемо стежити за розвитком цієї покритої таємницями історії і будемо інформувати вас про перебіг цієї “мажорної” справи. Щоб у нікого не було спокуси “затерти” цю резонансну справу.